Schody

Schodisko je dôležitou súčasťou každého priestoru. Preto by malo byť vyhotovené nielen esteticky, ale tiež funkčne a v súlade s priestorom, v ktorom je umiestnené.

Zábradlia

Nami realizované zábradlia plnia svoju funkciu a skrášľujú priestor v desiatkach rodinných domov, bytov či obchodných priestorov na celom Slovensku.

Nerezové zábradlia

Nerezové zábradlie je moderným estetickým prvkom rodinných domov, rôznych budov, obchodných centier a bytových objektov.

Zimné záhrady

Zimná záhrada okrem priestoru pre celoročné pestovanie rastlín poskytuje možnosť celoročného relaxu v príjemnom prostredí.

Zasklenie loggií, balkónov a terás

Zasklenie loggie, balkónu alebo terasy Vám otvorí nový priestor, ušetrí energie na vykurovanie bytu či domu. Poskytujeme až 5-ročnú záruku!

Prístrešky a prestrešenia

Pristrešky a prestrešenia sa montujú kvôli strešnému presvetleniu, navyše ochránia priestor proti dažďu a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Strešné svetlíky

Strešné svetlíky pomáhajú prieniku denného svetla do objektu, navyše dokážu zabezpečiť jeho odvetrávanie.

Deliace steny presklené

Sklenené deliace steny (sklenené priečky) môžu byť vyrobené ako pevné deliace steny, deliace steny s otváravými alebo posuvnými dverami.

Výrobky z nerezu

Výrobky z nerezovej ocele na mieru podľa zadania zákazníkom, nerezové konštrukcie prístreškov alebo schodísk so zábradlím …

Zastrešenia bazénov

Prestrešenie bazénov profesionálnym hliníkovým posuvným systémom s výplňou polycarbonátovými doskami Lexan

Zámočnícke výrobky

Výroba atypických stavebných zámočníckych prvkov (schodiská, zábradlia, balkónové systémy a terasy, markízy a prístrešky a pod.)