Schody

schody
Schodisko je dôležitou súčasťou každého priestoru. Preto by malo byť vyhotovené nielen esteticky, ale tiež funkčne a v súlade s priestorom, v ktorom je umiestnené.

Zobraziť viac

Zábradlia

Zábradlie
Nami realizované zábradlia plnia svoju funkciu a skrášľujú priestor v desiatkach rodinných domov, bytov či obchodných priestorov na celom Slovensku.

Zobraziť viac

Deliace steny presklené

Zábradlie
Sklenené deliace steny (sklenené priečky) môžu byť vyrobené ako pevné deliace steny, deliace steny s otváravými dverami alebo deliace steny s posuvnými dverami.

Zobraziť viac

Zimné záhrady

image
Zimná záhrada okrem priestoru pre celoročné pestovanie rastlín poskytuje možnosť celoročného relaxu v príjemnom prostredí.

Zobraziť viac

Zasklenie loggií, balkónov a terás

image
Zasklenie loggie, balkónu alebo terasy môžete realizovať rôznymi systémami. Nám sa za viac ako 10 rokov osvedčil celohliníkový systém, ktorý spĺňa všetky estetické aj bezpečnostné požiadavky. Benefity: veľká úspora tepla v zimnom období, nižšia hlučnosť a prašnosť.

Zobraziť viac

Prístrešky a prestrešenia

image
Pristrešky a prestrešenia sa montujú kvôli strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií, ale aj ako rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domami.

Zobraziť viac

Strešné svetlíky

image
Strešné svetlíky pomáhajú prieniku denného svetla do objektu, navyše dokážu zabezpečiť odvetrávanie.

Zobraziť viac

Zastrešenia bazénov

image
Zastrešenie bazénov Vám dopraje kúpanie vo vašom bazéne takmer po celý rok.Zobraziť viac

Zámočnícke výrobky

image
Orientujeme na výrobu a predaj atypických stavebných zámočníckych prvkov z ocele a ďalších materiálov.

Zobraziť viac