Komplexné riešenia pre Vás

Komplexné riešenie znamená spoluprácu s klientom od prvého kontaktu, cez návrh a vypracovanie dielenskej dokumentácie, 3D vizualizáciu projektu až po realizáciu stavebných prác.

Navrhneme a vyrobíme Vám

Schodisko je dôležitou súčasťou každého priestoru. Preto by malo byť vyhotovené nielen esteticky, ale tiež funkčne a v súlade s priestorom, v ktorom je umiestnenéZobraziť viac »
Nami realizované zábradlia plnia svoju funkciu a skrášľujú priestor v desiatkach rodinných domov, bytov či obchodných priestorov na celom SlovenskuZobraziť viac »
Dodávame aj nerezové zábradlia do rodinných domov, bytov či obchodných priestorovZobraziť viac »
Zimná záhrada okrem priestoru pre celoročné pestovanie rastlín poskytuje možnosť celoročného relaxu v príjemnom prostredíZobraziť viac »
Zasklenie loggie, balkónu alebo terasy môžete realizovať rôznymi systémami. Nám sa za viac ako 10 rokov osvedčil celohliníkový systém, ktorý spĺňa všetky estetické aj bezpečnostné požiadavky. Benefity: veľká úspora tepla v zimnom období, nižšia hlučnosť a prašnosťZobraziť viac »
Sklenené deliace steny (sklenené priečky) môžu byť vyrobené ako pevné deliace steny, deliace steny s otváravými dverami alebo deliace steny s posuvnými dveramiZobraziť viac »
Zastrešenie bazénov Vám dopraje kúpanie vo vašom bazéne takmer po celý rokZobraziť viac »
Pristrešky a prestrešenia sa montujú kvôli strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií, ale aj ako rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domamiZobraziť viac »
Strešné svetlíky pomáhajú prieniku denného svetla do objektu, navyše dokážu zabezpečiť odvetrávanieZobraziť viac »
Orientujeme sa na výrobu a predaj atypických stavebných zámočníckych prvkov z ocele a ďalších materiálovZobraziť viac »
Orientujeme sa aj na výrobu a predaj atypických stavebných zámočníckych prvkov z nerezuZobraziť viac »